Links

 

Allergie Platform   http://www.allergieplatform.nl
Artsenwijzer http://www.artsenwijzer.inf
Crohn en Colitis Ulcerosa Vereniging Nederland  
http://www.crohn-colitis.nl 
Diëtisten coöperatie Nederland         www.dcn.nu
Dieet Inzicht www.dieetinzicht.nl
Dietist-info   www.dietist-info.nl
Diabetes vereniging Nederland   www.dvn.nl
   
Diabetes Federatie         http://www.diabetesfederatie.nl
Diabetes Fonds 
http://www.diabetesfonds.nl
Groenten en fruit bureau

  www.groentenenfruit.n

      

Hartstichting   www.hartstichting.nl
Helpdesk Eetstoornissen  www.hezelfhulp.nl

Keetsmakelijk
www.keetsmakelijk.nl
Kanker    http://www.kanker.nl
Kijk op Diabetes    http://www.kijkopdiabetes.nl
Kwaliteitsregister Paramedici   www.kwaliteitsregisterparamedici.nl
Lekker belangrijk   www.lekkerbelangrijk.nl
Maag lever darmstichting        www.mlds.nl
  Nederlandse Academie voor eetstoornissen    www.eetstoornis.info

Nederlandse Zuivel Organisatie   
www.nzo.nl

                                                                  

Smulweb    www.smulweb.nl
Vis Bureau www.visbureau.nl
Vereniging Sportdietetiek Nederland       www.sportdietetiek.nl
Vezeltest http://www.vezeltest.info
Vitamine Informatie Bureau        www.vitamine-info.nl
Voedingcentrum      
www.voedingscentrum.nl
Voeding & kanker info     http://www.voedingenkankerinfo.nl   
    Voeding Net http://www.voedingnet.nl
  Wereld Kanker Onderzoek Fonds   http://www.wcrf.nl

Prikkelbare Darm Syndroom Belangenvereniging    
https://www.pdsb.nl/

                                             

 

 

Samenwerkingspartners

 

Huisartsen en Paramedici uit Medisch Centrum Leebrug                                 www.medischcentrumleebrug.nl